5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Global News

Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, e ka quajtur “të korruptuar” Qeverinë Kurti. Ky reagim i deputetes, erdhi pas publikimit të raportit të...

Travel Guides

Gadgets

Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, e ka quajtur “të korruptuar” Qeverinë Kurti. Ky reagim i deputetes, erdhi pas publikimit të raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit, ku Qeveria e Kosovës u kritikua për jotransparencë dhe afera korruptive të pandëshkuara, shkruan gazeta online Reporteri.net. “Çka do të thotë shumica dhe Qeveria për Raportin <p>The post Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Receipes

Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, e ka quajtur “të korruptuar” Qeverinë Kurti. Ky reagim i deputetes, erdhi pas publikimit të raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit, ku Qeveria e Kosovës u kritikua për jotransparencë dhe afera korruptive të pandëshkuara, shkruan gazeta online Reporteri.net. “Çka do të thotë shumica dhe Qeveria për Raportin <p>The post Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>
0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, e ka quajtur “të korruptuar” Qeverinë Kurti. Ky reagim i deputetes, erdhi pas publikimit të raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit, ku Qeveria e Kosovës u kritikua për jotransparencë dhe afera korruptive të pandëshkuara, shkruan gazeta online Reporteri.net. “Çka do të thotë shumica dhe Qeveria për Raportin <p>The post Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, e ka quajtur “të korruptuar” Qeverinë Kurti. Ky reagim i deputetes, erdhi pas publikimit të raportit të...

Pacolli thotë se Kurti shkoi i papërgatitur në takim me Vuçiqin në Ohër

Kryetari i AKR, Behgjet Pacolli ka thënë se Albin Kurti shkoi i papërgatitur në takimin e Ohrit përballë presidentit serb Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, nga marrëveshja e arritur në Ohër, Serbia fiton më shumë se Kosova, por tani është shumë vonë dhe klasa politike duhet të mendoj rrugën si të përmbushë detyrat që ka marrë <p>The post Pacolli thotë se Kurti shkoi i papërgatitur në takim me Vuçiqin në Ohër first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Pacolli thotë se Kurti shkoi i papërgatitur në takim me Vuçiqin në Ohër

Kryetari i AKR, Behgjet Pacolli ka thënë se Albin Kurti shkoi i papërgatitur në takimin e Ohrit përballë presidentit serb Aleksandër Vuçiq. Sipas tij, nga...

Turqia thotë se mund të pranojë edhe Suedinë në NATO, tregon kushtin

Turqia mund të miratojë kërkesën e Suedisë për anëtarësim në NATO përpara samitit të aleancës në korrik në Vilnius, tha Ministri i Jashtëm turk Cavusoglu. Turqia ka thënë se nuk do të përdorë veton për Finlandën, por jo edhe për Suedinë, megjithatë tani thotë se kjo mund të ndryshojë. Ai deklaroi se miratimi i Turqisë <p>The post Turqia thotë se mund të pranojë edhe Suedinë në NATO, tregon kushtin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Gaming

Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, e ka quajtur “të korruptuar” Qeverinë Kurti. Ky reagim i deputetes, erdhi pas publikimit të raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit, ku Qeveria e Kosovës u kritikua për jotransparencë dhe afera korruptive të pandëshkuara, shkruan gazeta online Reporteri.net. “Çka do të thotë shumica dhe Qeveria për Raportin <p>The post Raporti i DASh, Bajrami: Qeveria Kurti, e paaftë dhe e korruptuar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Latest Articles

Must Read