10.3 C
New York
E martë, 28 Mars, 2023

Buy now

Global News

Travel Guides

Gadgets

Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat

Ish-prokurorja Elisabeta Imeraj e ka quajtur sulmin ndaj ambienteve të Top Channel, një akt të krimit të organizuar. Imeraj u shpreh se duke marrë parasysh rrethanat e ngjarjes dhe shumë elementë të tjerë, veprimet ishin të mirë organizuara dhe se autorët nuk i kanë marrë fare në konsideratë pasojat. “Duke gjykuar nga rrethanat në të <p>The post Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Receipes

Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat

Ish-prokurorja Elisabeta Imeraj e ka quajtur sulmin ndaj ambienteve të Top Channel, një akt të krimit të organizuar. Imeraj u shpreh se duke marrë parasysh rrethanat e ngjarjes dhe shumë elementë të tjerë, veprimet ishin të mirë organizuara dhe se autorët nuk i kanë marrë fare në konsideratë pasojat. “Duke gjykuar nga rrethanat në të <p>The post Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>
0FansLike
3,752FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat

Ish-prokurorja Elisabeta Imeraj e ka quajtur sulmin ndaj ambienteve të Top Channel, një akt të krimit të organizuar. Imeraj u shpreh se duke marrë parasysh rrethanat e ngjarjes dhe shumë elementë të tjerë, veprimet ishin të mirë organizuara dhe se autorët nuk i kanë marrë fare në konsideratë pasojat. “Duke gjykuar nga rrethanat në të <p>The post Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat

Ish-prokurorja Elisabeta Imeraj e ka quajtur sulmin ndaj ambienteve të Top Channel, një akt të krimit të organizuar. Imeraj u shpreh se duke marrë parasysh...

Një tjetër barazim për Kosovën, mbetet me dy pikë në tabelë

Edhe një tjetër barazim për Kosovën. Djelmoshat e kombëtares së Kosovës kanë barazuar në ndeshjen me Andorrën, në fazën kualifikuese për “Euro 2024”, shkruan gazeta online Reporteri.net. Ndonëse “Dardanët” ishin të parët që kaluan në epërsi, në fillim të pjesës së dytë, ata nuk ia dolën që këtë rezultat ta ruajnë deri në fund. Pas <p>The post Një tjetër barazim për Kosovën, mbetet me dy pikë në tabelë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Një tjetër barazim për Kosovën, mbetet me dy pikë në tabelë

Edhe një tjetër barazim për Kosovën. Djelmoshat e kombëtares së Kosovës kanë barazuar në ndeshjen me Andorrën, në fazën kualifikuese për “Euro 2024”, shkruan gazeta...

Hill thotë se dialogu nuk parasheh reciprocitet: Të drejtat e shqiptarëve në Serbi trajtohen brenda Serbisë

Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka përsëritur qëndrimin e tij për reciprocitetin në të drejta të barabarta në mes serbëve të Kosovës dhe shqiptarëve në Serbi. Hill ka thënë se dialogu i Brukselit nuk parashikon reciprocitet duke përfshirë edhe të drejtat e shqiptarëve në Serbi, shkruan gazeta online Reporteri.net. “Dialogu i Brukselit është duke <p>The post Hill thotë se dialogu nuk parasheh reciprocitet: Të drejtat e shqiptarëve në Serbi trajtohen brenda Serbisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Gaming

Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat

Ish-prokurorja Elisabeta Imeraj e ka quajtur sulmin ndaj ambienteve të Top Channel, një akt të krimit të organizuar. Imeraj u shpreh se duke marrë parasysh rrethanat e ngjarjes dhe shumë elementë të tjerë, veprimet ishin të mirë organizuara dhe se autorët nuk i kanë marrë fare në konsideratë pasojat. “Duke gjykuar nga rrethanat në të <p>The post Sulmi ndaj Top Channel, ish-prokurorja: Sulmi është mirëorganizuar, nuk janë marrë në konsideratë pasojat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Latest Articles

Must Read