7 C
New York
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Buy now

Global News

Travel Guides

Gadgets

Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj

Mbrëmë, rreth orës 20:30 policia stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në rreugën “Rexhep Bislimi ” në Ferizaj është një rast i dhunës në familje dhe sulmit. Në lidhje me këtë policët hetues, menjëherë i kanë marrë veprimet e nevojshme, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arrestuar personin S.S (F/K) e <p>The post Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Receipes

Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj

Mbrëmë, rreth orës 20:30 policia stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në rreugën “Rexhep Bislimi ” në Ferizaj është një rast i dhunës në familje dhe sulmit. Në lidhje me këtë policët hetues, menjëherë i kanë marrë veprimet e nevojshme, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arrestuar personin S.S (F/K) e <p>The post Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>
0FansLike
3,592FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj

Mbrëmë, rreth orës 20:30 policia stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në rreugën “Rexhep Bislimi ” në Ferizaj është një rast i dhunës në familje dhe sulmit. Në lidhje me këtë policët hetues, menjëherë i kanë marrë veprimet e nevojshme, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arrestuar personin S.S (F/K) e <p>The post Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj

Mbrëmë, rreth orës 20:30 policia stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në rreugën “Rexhep Bislimi ” në Ferizaj është një rast i...

Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi së fundmi ka folur për procesin e vettingut. Kryetari Krasniqi tha se nuk e ka të qartë pse po vonohet një proces kaq i rëndësishëm për sistemin e drejtësisë. Ai madje tha se propozimet e partisë së tij janë marrë parasysh, madje tha se edhe kryeministrit <p>The post Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Krasniqi: Vettingu duhet të ndodh, e paqartë pse po vonohet

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi së fundmi ka folur për procesin e vettingut. Kryetari Krasniqi tha se nuk e ka të...

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

Pas bujës që bëri arrestimi i saj në Itali, Elsa Lila rikthehet në Shqipëri për të marrë pjesë në edicionin e 61-të të Festivalit të Këngës. Ajo do të konkurrojë me këngën e titulluar “Evita”. Vetë këngëtarja ka reaguar pak ditë para festivalit duke falënderuar fansat për mesazhet e shumta. “Ju falënderoj të gjithëve për <p>The post Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës” first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Gaming

Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj

Mbrëmë, rreth orës 20:30 policia stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në rreugën “Rexhep Bislimi ” në Ferizaj është një rast i dhunës në familje dhe sulmit. Në lidhje me këtë policët hetues, menjëherë i kanë marrë veprimet e nevojshme, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arrestuar personin S.S (F/K) e <p>The post Arrestohet 16-vjeçarja në Ferizaj pasi rrahu nënën e saj first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Latest Articles

Must Read