9.1 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Global News

Travel Guides

Gadgets

Receipes

0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Haradinaj – Kurtit: A po don me çdo kusht me rreziku veriun, apo je i padijshëm – ndalu se don me e marrë...

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kërkuar nga Kryeministri Kurti t’i tregoj se për çfarë po i ngutet me siç thotë ai “planet, e...

“Shkrepje armësh e shpërthime”, Policia del me deklaratë për incidentet në veri: Nuk ka të lënduar, veç janë demoluar zyrat e KQZ-së

Policia e Kosovës ka dal me një deklaratë lidhur me raportimet për incidentet në Veri. Nga policia thonë se janë regjistruar disa incidente, por...

“Shkrepje armësh e shpërthime”, Polica del me deklaratë për incidentet në veri: Nuk ka të lënduar, veç janë demoluar zyrat e KQZ-së

Policia e Kosovës ka dal me një deklaratë lidhur me raportimet për incidentet në Veri. Nga policia thonë se janë regjistruar disa incidente, por nuk është raportuar për lëndime. Përmes një komunikate për media, Policia e Kosovës thekson se dyshohet për shkrepje armësh e shpërthime në komunat Mitrovicë e Veriut dhe Zubin Potok, por se <p>The post “Shkrepje armësh e shpërthime”, Polica del me deklaratë për incidentet në veri: Nuk ka të lënduar, veç janë demoluar zyrat e KQZ-së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

“Shkrepje armësh e shpërthime”, Polica del me deklaratë për incidentet në veri: Nuk ka të lënduar, veç janë demoluar zyrat e KQZ-së

Policia e Kosovës ka dal me një deklaratë lidhur me raportimet për incidentet në veri. Nga policia thonë se janë regjistruar disa incidente, por...

Deklarata e përbashkët e Samitit në Tiranë: Progres për ‘marrëveshjen e madhe’ Kosovë-Serbi, respektim i marrëveshjeve të kaluara – sanksione ndaj Rusisë

Pas takimit të mbajtur në Tiranë në Samitin e Bashkimit Evropian dhe vendeve të Ballanit Perëndimor, tani është publikaur edhe deklarata e përbashkët, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. BE ka theksuar se presin progres konkret nga pala serbe dhe kosovare drejt një “marrëveshje të plotë dhe ligjërisht detyruese për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre”. “Ne përsëritim <p>The post Deklarata e përbashkët e Samitit në Tiranë: Progres për ‘marrëveshjen e madhe’ Kosovë-Serbi, respektim i marrëveshjeve të kaluara – sanksione ndaj Rusisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Gaming

Haradinaj – Kurtit: A po don me çdo kusht me rreziku veriun, apo je i padijshëm – ndalu se don me e marrë...

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kërkuar nga Kryeministri Kurti t’i tregoj se për çfarë po i ngutet me siç thotë ai “planet, e...

Latest Articles

Must Read