9.1 C
New York
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Buy now

Global News

Travel Guides

Gadgets

Incidentet në Veri, Hoti: Serbia po i keqpërdor qytetarët serbë të Kosovës për të krijuar tensione

Raportimet për shpërthime e incidente në veri të Kosovës, deputeti i LDK’së, Avdullah Hoti, po i konsideron si të orkestruara nga Serbia. Sipas Hotit, Serbia...

Receipes

Incidentet në Veri, Hoti: Serbia po i keqpërdor qytetarët serbë të Kosovës për të krijuar tensione

Raportimet për shpërthime e incidente në veri të Kosovës, deputeti i LDK’së, Avdullah Hoti, po i konsideron si të orkestruara nga Serbia. Sipas Hotit, Serbia...
0FansLike
3,597FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Most Popular

Fitness

Incidentet në Veri, Hoti: Serbia po i keqpërdor qytetarët serbë të Kosovës për të krijuar tensione

Raportimet për shpërthime e incidente në veri të Kosovës, deputeti i LDK’së, Avdullah Hoti, po i konsideron si të orkestruara nga Serbia. Sipas Hotit, Serbia...

Versioni i ri i ‘planit frank-gjerman’, Reuters: Nuk është njohje e plotë, është normalizim i marrëdhënieve

Bashkimi Evropian e ka ridraftuar propozimin për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi, “me një kalendar të qartë veprimesh, kur dhe si duhet të ndodhin gjërat”,...

Pse zgjerimi i BE’së në Ballkan përballet me rrugë të gjatë e të mundimshme

Autor: Misha Savic, Bloomberg Në hartën e Bashkimit Evropian shtrihet një gropë tejet e madhe dhe e vërejtshme e pesë ish-pjesëtarëve të Jugosllavisë plus Shqipëria....

Haradinaj – Kurtit: A po don me çdo kusht me rreziku veriun, apo je i padijshëm – ndalu se don me e marrë...

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kërkuar nga Kryeministri Kurti t’i tregoj se për çfarë po i ngutet me siç thotë ai “planet, e...

“Shkrepje armësh e shpërthime”, Policia del me deklaratë për incidentet në veri: Nuk ka të lënduar, veç janë demoluar zyrat e KQZ-së

Policia e Kosovës ka dal me një deklaratë lidhur me raportimet për incidentet në Veri. Nga policia thonë se janë regjistruar disa incidente, por...

Gaming

Incidentet në Veri, Hoti: Serbia po i keqpërdor qytetarët serbë të Kosovës për të krijuar tensione

Raportimet për shpërthime e incidente në veri të Kosovës, deputeti i LDK’së, Avdullah Hoti, po i konsideron si të orkestruara nga Serbia. Sipas Hotit, Serbia...

Latest Articles

Must Read