16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Rruga nga Bregu i Diellit, në drejtim tek konviktet brenda 90 ditëve bëhet me 4 korsi

Sot kanë filluar punimet për rehabilitimin e rrugës ‘Hilmi Rakovica’ në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes për të nisur këtë rrugë ka dal drejtori Krenar Xhaferi dhe nënkryetari Alban Zogaj.

Rruga nga Bregu i Diellit që kalon skaj konvikteve do të jetë së shpejti me katër korsi.

“Rruga me 4 korsi ka qenë e dëmtuar, dhe kërkesë e vazhdueshme e banorëve të Bregut të Diellit! Pas 90 ditësh do të kemi pamje tjetër” thuhet në njoftim.

<p>The post Rruga nga Bregu i Diellit, në drejtim tek konviktet brenda 90 ditëve bëhet me 4 korsi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles