14.9 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Munishi pas barazimit të Kosovës: Bravo Andorra, kështu luftohet për kombëtare

Kombëtarja e Kosovës zhgënjeu sonte duke barazuar me Andorrën, në ndeshjen e dytë kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” përfundoi me rezultatin 1:1.

Edon Zhegrova (59’) shënoi për “Dardanët”, kurse Albert Rosas (61’) për mysafirët.

Trajneri i mirënjohur, Ismet Munishi, ka duartrokitur Andorrën për paraqitjen e bërë sonte.

Postimi nga Munishi (pa ndërhyrje):

“Andora na jep gooll me skem të ushtruar ne ndërprerje dhe na mësoi si luftohet për fanellen e Kombëtares .

Bravo Andora”.

<p>The post Munishi pas barazimit të Kosovës: Bravo Andorra, kështu luftohet për kombëtare first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles