18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Kishte ardhur për pushime nga Zvicra, 66-vjeçari gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren.

Rastin e ka konfirmuar togeri Shaqir Bytyqi, nga policia e Prizrenit.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë. Është hapur rast “Hetim i vdekjes””, tha Bytyqi për klankosova.tv.

Ai deklaroi se viktima me familje kishte jetuar në Zvicër dhe këto ditë kishin ardhur për pushime në Kosovë.

<p>The post Kishte ardhur për pushime nga Zvicra, 66-vjeçari gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles