18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Kiara me tjetër veprim të papritur për Arbanën dhe Lorin

Moderatorja, Kiara Tito ka bërë një veprim të papritur ndaj prezantueses së spektaklit të Big Brother Vip Albania, Arbana Osmanit dhe shefës së televizionit, Top Channel, Lori Hoxhës.

Dy ditë pasi u eliminua nga shtëpia, Kiara ka fshirë dy vajzat në fjalë nga Instagrami i saj.

Por, siç duket tashmë ajo ka ndërruar mendje duke i kthyer ato.

Nuk dihet cili ka qenë shkaku që ajo i ka larguar dyshen pas daljes, por tashmë raportet në mes tyre janë rregulluar.

<p>The post Kiara me tjetër veprim të papritur për Arbanën dhe Lorin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles