19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Kiara lë “pa frymë” Luizin, i çon dronin me mesazhin e koduar

Kiara Tito ka surprizuar ditën e sotme të dashurin e saj Luiz Ejlli, duke i çuar një dron mbi shtëpinë e Big Brother VIP.

Droni mbante banderolën ku shkruhej “Të kam zemër, të dua, Kiara”, teksa mbante dhe foton e dyshes nga puthja e dasmës brenda BBV-së.

Droni ka lumturuar pa masë Luizin.

 

Duket se me anë të këtij droni, Kiara i çoi dhe një mesazh të koduar që nuk dihet nëse e ka mbajtur Luizi atë çka i ka thënë dikur apo jo.

Këngëtari i ka thënë Kiarës kur ndodheshin të dy në BBV që të përdorë kodin “Të kam zemër”, nëse gjërat janë mirë për të jashtë dhe në këtë mënyrë të vazhdojë lojën e Big Brother.

<p>The post Kiara lë “pa frymë” Luizin, i çon dronin me mesazhin e koduar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles