16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Kapet kosovari që mbushi makinën me derivate dhe iku pa paguar

Policia e Kosovës ka dërguar një mbajtje një person, i cili dy herë me radhë kushte furnizuar veturën me karburante në dy pika të derivateve dhe ishte larguar pa paguar.

Ngjarja ka ndodhur në Kaçanik. I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Fsh. Nikaj,& Duraj, Kaçanik17 & 25.03.2023-13:40/12:15. Me 28.03.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti në dy pika të derivateve e ka furnizuar veturën e tij dhe nuk e ka bërë pagesën. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë. /Reporteri.net/

<p>The post Kapet kosovari që mbushi makinën me derivate dhe iku pa paguar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles