16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Hidhet nga kati i 5-të një 85 vjeçar në Pogradec, i moshuari ndërron jetë në spital

Një 85 vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 5 në Pogradec. S.K. është dërguar në gjendje të rëndë në spital por nuk ka mundur që t’u shpëtojë plagëve të marra.

Më herët, i moshuari ka tentuar disa herë të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes, 85 vjeçari ka qenë vetëm pasi nusja e djalit të tij ka qenë në pazar.

85 vjeçari ka hapur dritaren e dhomës dhe është hedhur. Mësohet gjithashtu se i moshuari vuante nga skleroza./abcnews.al

<p>The post Hidhet nga kati i 5-të një 85 vjeçar në Pogradec, i moshuari ndërron jetë në spital first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles