18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

“Ça do fitojnë këta të tjerët këtu”, gjyshja e Kiarës ka disa fjalë për Luizin e Big Brother VIP Albania

Gjyshja e Kiarës e njohur si “Nëna Leta”, mendon se banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ duhet të ishin larguar nga formati, madje që mbrëmjen e djeshme.

Këtë na e zbuloi Kiara, përmes një video të postuar në ‘Instastory’, ku shkruan se e kishte marrë shumë malli për gjyshen e saj.

Nëna Leta thotë se Luizi dhe Kiara do jenë çift gjithë jetën e nga ana tjetër, moderatorja i kërkon që të mos shqetësohet se çfarë thonë të tjerët.

Nëna Leta: Ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Nëna Leta: Moj e kanë po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Kiara Tito: O të keqen, nëna ime më e bukura në botë.

Nëna Leta: Unë të jem si këta nuk rri për Zotin.

Nëna Leta: Po ça do marrin më, ça do fitojnë këta këtu? Unë kisha ikur tani, kisha ikur që mbrëmë.

Në video shihet se Kiara ka vënë foton e saj dhe të Luizit, mbi tavolinë. Duket se malli e ka kapur që tani Kiarën po do duhet të presë edhe 1 muaj, pasi edhe pas sulmit me armë zjarri, show do vijojë.

<p>The post “Ça do fitojnë këta të tjerët këtu”, gjyshja e Kiarës ka disa fjalë për Luizin e Big Brother VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles