21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Blero i zhgënjyer me kombëtaren e Kosovës: Nuk ua patëm për borxh të na bëni fëmijët me qajtë

Mbrëmë Kosova zhvilloi ndeshjen kundër Andorrës në kuadër të ndeshjeve kualifikuese Euro 2024.

Ata nuk arritën të fitonin tri pikë, pasi barazuan me rezultat 1-1.

Pas kësaj, pati reagime të shumta në rrjete sociale nga tifozët e Përfaqësueses së Kosovës.

Një tjetër barazim për Kosovën, mbetet me dy pikë në tabelë

Një reagim e ka bërë edhe këngëtari i estradës, Blero Muharremi.

“Israel vs Kosova i dashuri jonë selektor e shtin Zhegrovën titullar, kur dihet se ata kanë me sulmu dhe Zhegrova detyrohet të luajë në mbrojtje, kurse Kosova vs Andorra, Zhegrovën e len në bankë, dhe i bjen në mend thotë ‘Uuuu po njëmend ne kemi me sulmu, ço e fute Zhegrovën në pjesën e dytë. Hajmedet haj, s’po di çka me thanë më shumë, domethënë pa tekst! WTF qenka mi heq këta selektorë që i kanë ka 500 vjet bre… Allo, se isha duke e këqyr lojë me fansen më të zjarrtë dardane, çikën time. Nuk ua patëm për borxh mi shti fëmijët tonë me qajt! Tmerr!”, ka shkruar ndër të tjerash Blero.

<p>The post Blero i zhgënjyer me kombëtaren e Kosovës: Nuk ua patëm për borxh të na bëni fëmijët me qajtë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles