18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

AAK në mbështetje të Marshit për Drejtësi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton se e mbështetë marshin për drejtësi që organizohet këtë të diel.

Me anë të një postimi në Facebook, nga kjo parti shprehen se gjithmonë kanë besuar në pafajësinë e pjesëtarëve të UÇK-së dhe në vlerat e lirisë, dhe e kanë mbështetur drejtësinë ndërkombëtare me qëllim të pastrimit të luftës së drejtë të popullit shqiptar për liri.

“Të marshosh për drejtësi, është e drejtë dhe vlerë demokratike dhe ne gjithmonë do jemi në shërbim të vlerave dhe të drejtësisë!”, thuhet mes tjerash në postim.

<p>The post AAK në mbështetje të Marshit për Drejtësi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles