18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

‘Uaa e tmerrshme’, Çfarë e habiti Oltën kaq shumë tek Luizi: Ky sikur është rritur në mal

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” Olta është “armikja” e përbetuar e Luizit, e cila nuk humbet asnjë detaj nga ky i fundit.

Së fundmi, teksa ndodhej në dhomën e gjumit me Dean, teksa Luizi flinte, ajo ka vënë re një plagë që Luizi kishte në këmbë.

Asaj i është dukur shumë e shëmtuar, ndërsa Dea i tha se ai duhet ta trajtojë. Olta madje e krahasoi me një njeri që është rritur në pyll dhe që ecën pa këpucë.

Olta: ‘Ua e tmerrshme si e ka këmbën! Pu pu pu’

Dea: “I ka zënë myk moj”

Olta: “Ajo s’është myk moj, ajo është plagë”

Dea: “Po duhet ta trajtojë pra, i kam thënë që duhet të bëjë me uthull po s’më dëgjon””

Olta: “Uaa, me uthull?”

Dea: ‘Po se vret ato bakteret”

Olta: “Po e ka shumë keq. Po ky njeri sikur është rritur në mal zbathur”

Dea: “Jo ndodh nga uji i pishinës”

<p>The post ‘Uaa e tmerrshme’, Çfarë e habiti Oltën kaq shumë tek Luizi: Ky sikur është rritur në mal first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles