18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Sulmi ndaj Top Channel, presioni nga familjarët – të shtunën finalja e Big Brother VIP Albania?

Dy ditë më parë, të dielën disa persona kanë shtënë në drejtim të godinës së Top Channel duke lënë kështu të vrarë rojën i cili po qëndronte në kabinën e tij, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Opinionisti dhe blogeri Olti Curri, ka thënë se nga burimet që ai ka, Top Channel po mendon që sonte të shpall fituesit dhe të shtunën të jetë finalja e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania.

Krejt kjo, pasi sipas Oltit, familjarët e konkurrentëve i kanë bërë presion vazhdimisht produksionit që të përfundoj ky format dhe banorët të largohen nga aty, pasi nuk ndjehen të sigurt.

Kujtojmë, se të shtunën, Arbana u komunikoi banorëve se ky edicion do shtyhej edhe për 40 ditë, deri më 6 maj./Reporteri.net/

<p>The post Sulmi ndaj Top Channel, presioni nga familjarët – të shtunën finalja e Big Brother VIP Albania? first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles