16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Kryetari i Gjilanit shkurton orarin e punës për një orë për ata që agjërojnë

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni ka nxjerrë vendim që për muajin e ramazanit, të gjithë zyrtarët që agjërojnë të punojnë një orë më pak.

Më vendimin e nxjerrë më 23 mars, Hyseni i ka obliguar drejtoritë që të mbajnë evidencë për stafin që agjërojnë.

Sipas vendimit, orari i punës do të filloj nga ora 9:00 dhe do të zgjas deri në orën 16:00.

Vendimi ka hyrë në fuqi nga data 24, dhe do të jetë në fuqi deri më datën 20 prill.

<p>The post Kryetari i Gjilanit shkurton orarin e punës për një orë për ata që agjërojnë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles