14.4 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

“Kam tentu me vra veten”, banorët habiten me deklaratën e Luizit

“Vëllai i madh”, ka caktuar një lojë për banorët të cilën kanë treguar disa nga sekretet e tyre por në formë anonimi.

Një sekret që befasoi të gjithë ishte se dikush nga banorët kishte tentuar të bëj vetëvrasje.

Pas përfundimit të lojës, ishte Luizi ai që tregoi se ai sekret ishte i tij.

“Kam tentu me vra vetën, kam flirtuar me mamanë e një shoku, jam dashuruar në Big Brother dhe m’ka pagu udhëtimin për Zvicër”, tha Luizi duke iu treguar banorëve për sekretet e tij.

<p>The post “Kam tentu me vra veten”, banorët habiten me deklaratën e Luizit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles