16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Hoti kritikon VV-në: Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim”

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti, ka kritikuar përsëri qeveritarët pas arritjes së marrëveshjes së Ohrit dhe dakordimit për një lloj vetëmenaxhimi për serbët e Kosovës.

Hoti, që në kohën kur ishte në kryeministër ishte kritikuar nga VV-ja për marrëveshjen e Uashingtonit, ka vënë theksin tek deklaratat e eksponentëve të pushtetit para 18 marsit.

“Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim”. I mashtruan njerëzit me parulla kundër demarkacionit dhe asociacionit për të ardhur në pushtet”, ka shkruar Hoti.

“Kur erdhën në pushtet pranojnë të shkojnë përtej, duke deri tek “vetëmenaxhimi”, shtoi ai.

<p>The post Hoti kritikon VV-në: Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim” first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles