19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Gjendet pa shenja jete një person në Vushtrri, policia jep detaje

Një person është gjetur pa shenja jete në Vërnicë të Vushtrrisë sot rreth orës 11:00.

Këtë e bëri të ditur Avni Zahiti, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Mitrovicë.

“Trupi i pajetë deri me tani i paidentifikuar është i gjinisë mashkullore i moshës së shtyrë”.

“Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kanë nisur hetimet për identifikimin dhe zbardhjen e rrethanave të rastit. Me urdhër prokurorit, trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, ka thënë Zahiti.

<p>The post Gjendet pa shenja jete një person në Vushtrri, policia jep detaje first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles