16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

“S’e luan topi”, ky banor e fiton Big Brother VIP Albania sipas Ermiona Lekbellos

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Ermiona Lekbello dhe pas daljes nga shtëpia vazhdon të mbajë ende të njëjtin qëndrim për banorët e shtëpisë.

Këngëtarja është më se e bindur që këtë edicion të dytë të “Big Brother VIP” do ta fitojë Luiz Ejlli.

Ermiona e ka shoqëruar këtë mendim me një video nga momenti kur përqafon Luizin kur sapo del nga shtëpia, teksa shkruan se kur publiku e vendos se kush është fituesi, këtë gjë nuk mund ta ndryshojë dot njeri.

“Ky është fituesi dhe pikë kur publiku vendos se luan sa topi”, shkroi ajo në InstaStory.

<p>The post “S’e luan topi”, ky banor e fiton Big Brother VIP Albania sipas Ermiona Lekbellos first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles