19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

“Pasiguri e shkallës së lartë në vend”, kjo është gjendja brenda godinës së Top Channel sot

Ngjarja kriminale në Top Channel, ku pas të shtënave me breshëri kallashnikovësh mbeti i vrarë roja Pal Kola, ka tronditur mbarë opinionin publik. Padyshim të tronditur janë kolegët e Pal Kokës, punojnësit e televizionit, artistë e personazhe publik.

Reagmet nga këto të fundit kanë qenë të shumta e mes tyre edhe Rezart Veleshnja i cili ka ndarë edhe pamjet nga benda godinës së Top Channel. Siç shihet në pak sekonda duket tensioni dhe kureshjta për informacionin e fundit.

“Kulmi, kulmi, e pasuportueshme! Një pasiguri e shkallës më të lartë në historinë e vendit tonë! Zoti qoftë me ne se vetëm Ai na ka ngelur”, shkruan Rezarti i tronditur.

<p>The post “Pasiguri e shkallës së lartë në vend”, kjo është gjendja brenda godinës së Top Channel sot first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles