18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbanës dhe motrave Hoxha

Me të dalë nga shtëpia e “BBVA”, moderatorja Kiara Tito duket se ka vendosur që të ‘hakmerret’ ndaj producenteve të “BBVA” si dhe moderatores.

Me një hulumtim në llogarinë e saj në Instagram vërejmë se Kiara ka hequr nga lista e ndjekësve Sara e Lori Hoxhën si dhe Arbana Osmanin.

Përkundër Arbanës e cila menjëherë duket se ka marr masa duke ia hequr following Kiarës, motrat Hoxha vepruan ndryshe.

Duke hulumtuar profilin e tyre shohim se të dyja ndjekin akoma atë.

<p>The post Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbanës dhe motrave Hoxha first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles