18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

“Kriste një kallash jashtë”, banorët e Big Brother Vip Albania tmerrohen nga gjuajtjet me armë që ndodhën në Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme ku është qëlluar me armë drejt Top Channel dhe ka mbetur i vdekur një roje i sigurisë private.

Të shtënat me breshëri të armëve janë ndjerë edhe nga banorët ne Big Brother Vip, konkretisht Qetsori dhe Kristi të cilët janë shqetësuar nga breshëria e armës.

Më pas, një nga vajzat hyn brenda dhe ju tregon banorëve të tjerë se ka dëgjuar krismat e kallashit jashtë.

”Kriste një kallash jashtë, kem në oborr, kallash mu dokt”, tha ajo.

 

<p>The post “Kriste një kallash jashtë”, banorët e Big Brother Vip Albania tmerrohen nga gjuajtjet me armë që ndodhën në Top Channel first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles