16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

“Çka ishte kjo, kallash?!”, momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben nga të shtënat afër shtëpisë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmë në Shqipëri ku është qëlluar me armë drejt Top Channel dhe ka mbetur i vdekur një roje i sigurisë private.

Gjuajtjet me armë janë ndjerë edhe nga banorët ne Big Brother Vip, konkretisht Qetsori dhe Kristi të cilët janë shqetësuar nga breshëria e armës.

<p>The post “Çka ishte kjo, kallash?!”, momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben nga të shtënat afër shtëpisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles