18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Arrestohen katgwr tw mitur nw Obiliq, i shkaltuan lwndime trupore njw personisulmuan një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Plemetin në Obiliq katër të mitur kanë sulmuar një person të cilit i kanë shkaktuar lëndime trupore. 

Sipas policisë, policia ka identifikuar dhe arrestuar katër persona të dyshuar për veprën lëndim trupor.

“Rasti ka ndodhë me 25.03.2023, në fshatin Plemetin, ku personat e dyshuar kanë sulmuar një person. Personat e arrestuar, që të gjithë të mitur, janë intervistuar nga ana e policisë në prezencë të prindërve, avokatëve mbrojtës, zyrtarëve të qendrës për punë dhe mirëqene sociale dhe më pas me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 24 orë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndaj katër personave të dyshuar është iniciuar rast për veprën lëndim trupor.

<p>The post Arrestohen katgwr tw mitur nw Obiliq, i shkaltuan lwndime trupore njw personisulmuan një person first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles