21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

“Liria ka emër”, Mozzik konfirmon pjesëmarrjen në protestën e 2 prillit

Edhe reperi i njohur Mozzik, mbrëmjen e sotme ka bërë të ditur se do ti bashkohet protestës së 2 prillit.

Kjp protestë është në mbështetje të luftës së UÇK-së dhe ish-krerëve të saj, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi dhe bashkëluftëtarët e tyre.

Lajmin e bëri të ditur vet reperi përmes një foto në “Instastory”.

“Edhe un jom aty!”, shkroi ai

<p>The post “Liria ka emër”, Mozzik konfirmon pjesëmarrjen në protestën e 2 prillit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles