19.6 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Kiara tregon si është marrëdhënia e saj me Efin

Kiara sot është pyetur për raportet e saj me Efin.

Kiara sot tha se nuk ka diçka për të sqaruar dhe se marrëdhënia e tyre do vijojë.

“Po flisnim në përgjithësi, folëm shumë pak. Nuk patëm mundësi të flisnim gjatë, por nuk ka gjë për të sqaruar. Sigurisht që marrëdhënia jonë do vazhdojë”– tha Kiara.

Kiara u pyet edhe për karrierën e saj dhe në emisionin që mund ta moderojë, por nuk dha detaje.

“Do ta zbuloj në vazhdimësi se ku do jem dhe çfarë do moderoj”– tha Kiara.

<p>The post Kiara tregon si është marrëdhënia e saj me Efin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles