18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Kiara sheh Luizin duke qarë dhe i çon mesazh nga jashtë

Luizi po ndjen mungesën e Kiarës pasi sot shtratin e ka gjetur bosh. Banorja doli mbrëmë nga Big Brother duke i kërkuar Luizit që të vazhdojë lojën e të fitojë.

Mbrëmjen e sotme Luizi është filmuar duke qarë dhe Kiara këtë moment e ka postuar në Instastory.

<p>The post Kiara sheh Luizin duke qarë dhe i çon mesazh nga jashtë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles