16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Kiara bën dedikimin e ëmbël për Luizin: Do t’i qëndroj besnike ndjenjës time, deri në fund

Një ditë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Kiara Tito bëri postimin e saj të parë në Instagram.

Moderatorja e njohur publikoi në instagram foton e saj me Luizin nga dasma që dyshja bënë në shtëpinë e BBV.

Sigurisht nuk munguan as fjalët e ëmbla për dashurinë e saj, Luizin.

Teksa falendroi të gjithë ata që e kanë mbështetur, Kiara tha se ajo ka qenë e para që e ndjeu pozitivitetin, mirësinë dhe dashurinë e Luizit, edhe kur kishte kundër të gjithë.

<p>The post Kiara bën dedikimin e ëmbël për Luizin: Do t’i qëndroj besnike ndjenjës time, deri në fund first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles