18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Fjalët e para të Kiarës dhe mesazhi për Luizin pas largimit nga Big Brother VIP Albania

Kiara u eliminua mbrëmjen e sotme nga “Big Brother VIP”.

Ajo nuk kishte një biletë kthimi, por teksa ishte në studio moderatorja tha se e ka marrë fitoren e saj për aq kohë sa ka fituar dashurinë.

“Më vjen pak keq që nuk arrita në finale se kisha filluar ta fantazoja.

Megjithatë unë fitova dashurinë që është gjëja më e bukur në këtë jetë dhe jam shumë e lumtur”, tha Kiara.

Ajo u përlot teksa pa klipin e mbushur me momente të bukura.

Më pas moderatorja kishte dhe një mesazh për Luizin ku i tha të qëndronte i fortë dhe ta fitonte këtë lojë.

<p>The post Fjalët e para të Kiarës dhe mesazhi për Luizin pas largimit nga Big Brother VIP Albania first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles