14.9 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima.

Cima vdiq më 26 mars të vitit 2021 për shkak të komplikimeve me COVID-19. Ai ka vdekur në moshën 71- vjeçare.

Cima u bë i njohur si pjesë e grupit “Treshi përsheshi”, së bashku me të ndjeri Ibrahim Krajkova – Leci dhe Sevdai Radogoshi – Qumili.

<p>The post Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles