18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Arrestohet pejani i cili në gjendje të dehur ia vuri flakën shtëpisë së tij

Një person nga fshatin Raushiq Pejës, është arrestuar pasi që dyshohet se nën ndikimin të alkoolit ia ka vënë flakën shtëpisë së tij.

Policia njofton se se rasti ka ndodhur të shtunën në orën 22:05.

“Raushiq, 25.03.2023, 22:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ia ka vënë flakën shtëpisë së tij Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante policore si dhe zjarrfikësit. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

<p>The post Arrestohet pejani i cili në gjendje të dehur ia vuri flakën shtëpisë së tij first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles