18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Zvicra po fiton me dy gola epërsi ndaj Bjellorusisë

Kombëtarja e Zvicrës është duke fituar me dy gola epërsi ndaj Bjellorusisë, e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Evropian.

Renato Steffen i ka shënuar dy golat për kombëtaren helvetike.

Steffen fillimisht realizoi në minutën e 4 dhe në të 17’.

Në grupin ku gjendet Zvicra, është edhe Kosova, ku po barazon aktualisht me Izraelin, kur po zhvillohet minuta e 25’. /Klankosova.tv.

<p>The post Zvicra po fiton me dy gola epërsi ndaj Bjellorusisë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles