14.9 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Vedat Muriqi me video emocionuese para lojës me Izraelin: Tani është koha për t’u fokusuar, hajde Kosovë

Vedat Muriqi është i gatshëm për ndeshjen e sotme të Kosovës me Izraelin, e cila do ta hapë kampanjën kualifikuese për Euro 2024 të “Dardanëve”.

Prizrenasi e ka postuar një video emocionuese dhe motivuese, ku shihet duke shënuar dhe duke festuar me shokët, me të cilët sot bashkërisht do të mundohet ta mposht Izraelin në Tel Aviv.

“Tani është koha për t’u fokusuar, hajde Kosovë”, ka shkruar Vedati, shkruan Reporteri.net.

 

Kjo ndeshje do të fillojë në orën 18:00, ndërsa sfidën e dytë Kosova do ta ketë të martën tjetër me Andorrën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

<p>The post Vedat Muriqi me video emocionuese para lojës me Izraelin: Tani është koha për t’u fokusuar, hajde Kosovë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles