21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Nis protesta, i prijnë Dardan Molliqaj nga PSD dhe Zafir Berisha e Endrit Shala nga NISMA

Protesta kundër Qeverisë së Kosovës ku po kërkohet dorëheqja e kryeministrit Albin Kurti, tashmë është duke filluar në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Protestës po i prijnë kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, Teutë Rrusta e Frashër Krasniqi, si dhe afër tyre në rresht të parë janë edhe zyrtarë të NISMA-s, Zafir Berisha e Endrit Shala, shkruan Reporteri.net.

Në protestën e organizuar nga PSD-ja, po merr pjesë edhe Faton Klinaku nga OVL e UÇK-së dhe zyrtari i PDK-së, Gani Koci.

<p>The post Nis protesta, i prijnë Dardan Molliqaj nga PSD dhe Zafir Berisha e Endrit Shala nga NISMA first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles