18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Ndëshkohet Kosova, Izraeli e barazon rezultatin

Izraeli ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Kosovës.

Dor Peretz shënoi në minutën e 56-të për rezultatin 1:1.

Kosova me të filluar pjesa e dytë, shënoi golin e dytë ndaj Izraelit, me anë të Milot Rashicës. Por goli u anulua nga VAR-, për shkak se paraprakisht Rashica kishte luajtur me dorë.

<p>The post Ndëshkohet Kosova, Izraeli e barazon rezultatin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles