18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Moment interesant mes fansit dhe Luizit: ‘O mbret, po doli Kiara dil dhe ti

Informacion nga jashtë, jo nga banorët, por nga njerëzit.

Mbrëmjen e sotme, një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

“O mbret, po doli Kiara dil dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @luizkryefjala

<p>The post Moment interesant mes fansit dhe Luizit: ‘O mbret, po doli Kiara dil dhe ti first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles