16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Mësohet data e finales së madhe të “Big Brother VIP Albania”

Sonte në shtëpi ka ardhur një “Zarf i Kuq”.

Ky zarf lexohet gjatë “prime-t”, dhe banorët hamendësuan se mund të jetë shtyerja e “Big Brother VIP Albania”.

Në zarf është mësuar data e finales së madhe.

6 maji është data që “Vëllai i Madh” e ka menduar ta shtyejë këtë edicion.

Ky edicion shkon më shumë se 100 ditë

<p>The post Mësohet data e finales së madhe të “Big Brother VIP Albania” first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles