16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Luizi hamendëson se kush e ka fituar Vig Brother Vip në Kosovë, a ia qëlloi?

Big Brother VIP Kosova është bërë temë e diskutimit edhe në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në një bisedë të Luizit, Qetsorit, Kiarës e disa të tjerëve, shtjellohet se a ka përfunduar sezoni i parë.

“Se dimë kush e ka fituar Bigun e Kosovës”, dëgjohet duke thënë Lorenci teksa Qetsori e “konfirmon” me të tijën se ka mbaruar.

Ishte Luizi ai që përmendi Stresin si një fitues potencial që realisht ashtu ka ndodhur.

Ndryshe edhe Instagrami i Luizit e ka mbështetur Stresin gjatë rrugëtimit të tij.

Ai ka fituar çmimin e madhe prej 160 mijë eurosh dhe katër finalistët tjerë nga 10 mijë.

 

<p>The post Luizi hamendëson se kush e ka fituar Vig Brother Vip në Kosovë, a ia qëlloi? first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles