21.2 C
New York
Sunday, May 28, 2023

Buy now

Melinda Ademi tërhiqet nga koncertet gjatë muajit të Ramazanit

Sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit.

Një veprim surprizues e ka bërë reperja shqiptare, Melinda Ademi.

Ajo ka informuar të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj në ‘Instagram’, se nuk do të jetë prezente në koncerte për gjatë muajit të Ramazanit.

Ndër të tjera ajo u ka uruar të gjithë besimtarëve muslimanë muajin e shenjtë.

<p>The post Melinda Ademi tërhiqet nga koncertet gjatë muajit të Ramazanit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,784FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles