18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Mblidhet Qeveria, këto janë të gjitha pikat e rendit të ditës

Qeveria e Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës sot nga ora 10:00.

Në rend të ditës në mbledhjen e sotme janë gjithsej 22 pika, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ndër të tjera, si pikë e rendit të ditës do të jetë edhe shqyrtimi i Propozim-vendimit për ndryshimin dhe plotësimin e vendimit të Qeverisë për vendosjen e masave kufizuese kundër Grupit Wagner.

Në rend të ditës do të jetë edhe shqyrtimi i Draftit të Raportit Vjetor Financiar të Buxhetit te Republikës se Kosovës për vitin 2022 (MFPT).

Këto janë të gjitha pikat e rendit të ditës:

<p>The post Mblidhet Qeveria, këto janë të gjitha pikat e rendit të ditës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles