16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

“Jam kërcënuar nga Top Channel”, flet Jurgena, vajza që menaxhon Instagramin e Luizit

Emri ‘Gena’ është bërë i njohur brenda shtëpisë së BBV nga Luizi, i cili ka shprehur se është mikesha e tij dhe i ka kërkuar përmes kamerave, që të kujdeset për rrjetet e tij sociale.

Por së fundmi disa ndryshime kanë ndodhur me llogarinë e tij të Instagramit, duke nisur nga emri, i cili nuk është më ‘Luiz Ejlli’ por ‘Ina Ejlli’, emri i motrës së tij.

Por në rrjet po qarkullon një tjetër lajm që lidhet me një kërcënim të bërë nga ‘Top Channel’.

“Unë nuk flas gënjeshtra pas shpine, ty të ka bërë leckë dhe Luizi nga brenda shpisë por ti nuk ndalesh, i prishi 200.000 kontrate me Golden Eagle sepse do fuste b-52 ne top channel. Prandaj instagrami Luizit sot mban emrin e motres së tij. Tani dil e thuaji njerzve ca të kanë mësuar te zyra… përça dhe sundo!”- shkruan Anaidi.

Gena pranon se kërcënimet ndaj saj kanë qënë të shumta si nga Topi e nga Meridiani.

“Thelbi është se instagramin e kanë dashur prej kohësh. Kam qënë nën kërcënimin e Meridianit gjatë gjithë kohës pastaj Topit, janë bërë bashkë, se di a mbyllën a jo”- shkruan Gena e cila pohon se ka qënë e kërcënuar.

<p>The post “Jam kërcënuar nga Top Channel”, flet Jurgena, vajza që menaxhon Instagramin e Luizit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles