16.8 C
New York
Thursday, June 8, 2023

Buy now

Dy banorë të Big Brother VIP Albania duan të heqin dorë nga gara

Dy banorë të shtëpisë së Big Brother VIP Albania, kanë paralajmëruar tërheqje nga loja.

Fotini dhe Visi, të dy kanë deklaruar se duan që të heqin dorë nga gara.

Ata kanë thënë se nuk kanë asgjë personale me banorët në shtëpi, por nuk përshtaten dot më me këtë lojë.

<p>The post Dy banorë të Big Brother VIP Albania duan të heqin dorë nga gara first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles