18.8 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Vushtrri: Aksident i rëndë, vetura godet një burrë me gruan dhe vajzën në rrugë

Një aksident trafiku me tre të lënduar ka ndodhur para pak çastesh në Vushtrri.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, ku një veturë ka goditur tre këmbësorë.

“Në rrugën “Dëshmorët e Kombit “në Vushtrri, aksident trafiku me të lënduar. Një veturë ka goditur tre këmbësorë. Janë dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Raportohet se të lënduarit janë prindërit me vajzën e tyre.

<p>The post Vushtrri: Aksident i rëndë, vetura godet një burrë me gruan dhe vajzën në rrugë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,795FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles