16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Vdekje e dyshimtë në Pejë, një burrë gjendet pa shenja jete

Një burrë është gjetur pa shenja jete të hënën në shtëpinë e tij në rrugën “Brigada” në Pejë.

Sipas raportit ditor të Policisë së Kosovës, vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar dhe se nuk vërehen gjurmë të dhunës.

“Në afërsi të viktimës është gjet një revole me një fishek. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në obduksion”, ka njoftuar Policia. /Reporteri.net/

<p>The post Vdekje e dyshimtë në Pejë, një burrë gjendet pa shenja jete first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles