18.2 C
New York
Wednesday, May 31, 2023

Buy now

Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin “drastik” ndaj Kiarës

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP Albania. Ajo këto ditë është përfolur se mund të jetë dhe e dashura e Luizit, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e banorit shkodran ishte “Gena”.

Madje një diçka tjetër që ka irrituar fansat e çiftit Luiz-Kiara, është se Jurgena shumë të rralla postimet e çiftit, në Instagramin e Luizit. Por, së fundmi ajo ka bërë edhe një gjest tjetër, duke hequr nga lista e miqve që po i ndiqte, familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit e këtë dhurate ia bëri përmes lojës që e fitoi para dy dite. Kiara kishte për detyrë ëe të imitonte Nitën ku edhe fitoi bashkë me dy banorët tjerë Visin dhe Gertin ku Visi kishte Keisin ndërsa Gerti Kiarën.

<p>The post Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin “drastik” ndaj Kiarës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,792FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy