16.1 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

“Të të vijë turp për reagimin që bëre”, valë reagimesh ndaj Kiarës

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë.

Por fansat në komentet e faqes zyrtare të Big Brother kanë shpërthyer në kritika ndaj saj.

Sipas tyre Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishte të panumërta.

Teksa Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi teksa kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit.

<p>The post “Të të vijë turp për reagimin që bëre”, valë reagimesh ndaj Kiarës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy