14.9 C
New York
Friday, June 9, 2023

Buy now

Sot mot i vranët e me shi

Mot kryesisht të vranët dhe me shi parashihet të kemi ditën e parë të pranverës astronomike, të martën.

Herë herë, lokalisht reshjet do të jenë paksa më intenzive. Temperaturat minimale zbresin në 7C e 8C, e ato maksimale arrinë deri në 12C e 13C.

Mot i ngrohtë me më shumë diell paraqitet ditën e enjte dhe të premtë, me temperaturë maksimale edhe deri në 20C, njofton Prishtina Weather.

<p>The post Sot mot i vranët e me shi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,802FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles